/ Would you mind to join us?

Specjalista ds. Personalnych

Warszawa

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT specjalizującej się w… tfu! Po prostu. Mamy 15 lat!

Wraz z fantastycznymi ludźmi, pasjonatami branży technologicznej, rozwijamy nasze cztery linie biznesowe. Nie boisz się wymagających projektów IT na światowym poziomie? Szukasz nowych możliwości i potrafisz myśleć w pracy nieszablonowo? Chcesz rozwijać zainteresowania i doskonalić umiejętności?

W Mindworkers zapewniamy specjalistom IT i zespołom projektowym najciekawsze wyzwania zawodowe. Brzmi dobrze? Poznaj Mindworkers Team!

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja onboardingu / offboardingu;
  • Wdrażanie pracowników do projektów;
  • Stały kontakt z pracownikami, troska o ich zaangażowanie i poczucie satysfakcji;
  • Aktywne budowanie relacji z pracownikami poprzez spotkania, budowanie pozycji eksperta i wykorzystanie szans biznesowych wewnątrz organizacji;
  • Przygotowywanie raportów;

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia pracy w HR oraz chęć dalszego rozwoju w tej dziedzinie;
  • Wysoka komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i pracy z ludźmi;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Język angielski na poziomie B2+/C1
  • Asertywność i pozytywne nastawienie 😊

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Hybrydowy system pracy (z biura / zdalnie);
  • Dostęp do biura w centrum Warszawy;
  • Zgrany i pozytywnie nastawiony zespół;
  • Samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów;
  • Pakiet benefitów: opieka Medyczna, karta MultiSport, Ubezpieczenie grupowe na życie, lekcje języka angielskiego;