/ Would you mind to join us?

Młodszy konsultant funkcjonalny ds. produkcji

Warszawa

Rozwijamy się i inwestujemy w najcenniejsze zasoby – ludzi; dlatego poszukujemy nowych współpracowników do naszego zespołu do roli:

Młodszy Konsultant funkcjonalny ds. produkcji

Jesteśmy polską firmą IT. Prowadzimy wiele projektów z zakresu technologii:

  • wdrażamy, dostosowujemy, optymalizujemy elastyczny, bezpieczny i otwarty ERP w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych z całego świata,
  • automatyzujemy procesy, budujemy roboty softwatre’owe, wyręczamy ludzi w żmudnych i nudnych zajęciach,
  • budujemy zintegrowane, zrównoważone i otwarte środowiska CI/CD oparte o kontenery umożliwiające bezpieczne i częstsze dostarczanie sprawdzonych zmian w kodzie aplikacji,
  • świadczymy usługi outsourcingu IT

W wielu naszych projektach łączymy nasze usługi, zmieniamy całą organizację Klienta wynosząc ją na wyższy poziom efektywności wdrażając tzw. cyfrową transformację. Nie bez powodu w zeszłym roku otrzymaliśmy tytuł “Epicor Partner Excellence Award: Business Transformation”.
Nasi Klienci korzystają z naszego wsparcia przez lata, nie ze względu na zapisy umowne, ale dzięki naszej rzetelności i jakości świadczonych usług.

Nasze oczekiwania

  • Szukamy osób, które chcą związać przyszłość z branżą IT i technologiami.
  • Możesz być na początku kariery, albo może właśnie szukasz swojej nowej drogi i masz zamiar się przekwalifikować?.
  • Chcemy, abyś znała/znał produkcję w dowolnej branży (w roli osoby nadzorującej lub blisko związanej z samymi procesami produkcji).
  • Posiadasz zdolności przekładania potrzeb Klienta na moduły systemu ERP lub inne rozwiązania technologiczne.
  • Potrafisz stworzyć dokumentację projektową, przygotować i poprowadzić prezentację.
  • Musisz znać język angielski w stopniu komunikatywnym, aby poprowadzić prezentację i wdrożenia dla Klientów spoza Polski.
  • Będziesz podróżować – niektóre spotkania odbędą się u Klientów w Polsce, ale też za granicą.
  • Wszystkie techniczne umiejętności związane z IT będą Twoimi przewagami.
  • Mile widziane będzie także doświadczenie w optymalizacji procesów związanych z produkcja, lub logistyką.

Twoje zadania

  • Będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za analizę i zebranie wymagań odnośnie do systemu u Klienta.
  • Będziesz dobierała/dobierał rozwiązania do potrzeb Klienta, zarówno moduły ERP, jak i inne komplementarne rozwiązania wokół systemu ERP.
  • Tam, gdzie standardowych rozwiązań nie da się zastosować, sformułujesz wymagania do niezbędnych kastomizacji i przygotujesz specyfikację dla programistów.
  • Weźmiesz udział w szkoleniach przyszłych użytkowników wdrażanych systemów.
  • Będziesz asystowała/asystował Klientom przy testowaniu systemu.
  • Będziesz wspierała/wspierał zarówno dział sprzedaży, jak i dział marketingu w procesie sprzedażowym i tworzeniu materiałów i/lub kampanii marketingowych.
  • Będziesz prowadziła/prowadził prezentacje systemu.

Oferujemy

  • Czas na rozwój – zdobycie nowych umiejętności z pogranicza biznesu i technologii.
  • Pracę w ciekawej firmie, w której nie brakuje ambitnych projektów realizowanych z Klientami z całego świata.
  • Pracę w doświadczonym zespole konsultantów, serio, pracujemy razem od 20 lat (niektórzy).
  • Możliwość rozwoju w pracy z Klientami z różnych zakątków świata, w przeróżnych kulturach organizacyjnych i najróżniejszych branż.
  • Pracę z systemem ERP – Top 10 światowych marek ERP, bardziej znanym za oceanem niż w UE (na razie).
  • Pracę w trybie hybrydowym: 80% zdalnie, czasami w biurze w centrum Warszawy.
  • Umowę o pracę lub B2B + system premiowy.
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego).